Mano pavadinimas puslapio turinys

 

    UAB LAIDRA įkurta 1995 metais. Esame viena iš prekybos kėlimo technika verslo pradininkių Lietuvoje. Įmonė komplektuoja bei tiekia krovinių kėlimo ir tvirtinimo įrangą. Atstovaujame ir bendradarbiaujame su Europos, Skandinavijos ir Azijos įmonėmis, gaminančiomis ir tiekiančiomis tokio tipo produkciją.
     Mūsų bendrovės tikslas - rasti priimtiniausius, geriausiai tinkančius klientams techninius sprendimus, siūlant jiems kėlimo įrangą, skirtą krovinių užkabinimui, pakėlimui, tempimui ar saugiam pritvirtinimui transportuojant. Tokia įranga turi užtikrinti patogų ir patikimą darbą.
     UAB LAIDRA siūloma kėlimo įrangos gausa ir įvairovė leidžia parinkti pačias įvairiausias priemones bei jų komplektaciją skirtą statybos, montavimo, krovos ar buities darbams, gamybiniams - technologiniams procesams. Tiekiama įranga pasižymi patvarumu, gera kokybe ir tinkama naudoti profesionaliame darbe. Bendrovės klientai - įvairios pramonės įmonės, prekybos bendrovės bei fiziniai asmenys Lietuvoje - visi, kuriems saugus darbas - vienas pagrindinių reikalavimų.
     Mūsų specialistai suteiks kvalifikuotą informaciją, naudingus patarimus bei pasiūlymus, renkantis tinkamą krovinio kėlimo arba tvirtinimo būdą ir priemones.